| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pískoviště - ráj pro děti, otrava pro matky?



Já tedy občas klidně synkovi řeknu: "Tohle dělat nebudeme, nechce se mi". Přece nebudu až do jeho dospělosti dělat jenom to, co si bude přát on. Pro svoje dítě toho dělám spoustu, ale že bych všechno dělala s nadšením, tak to ani omylem. Celkem trpím, když je malý nemocný a musíme být zavření doma (což bylo od září do ledna každý druhý týden) - nekonečné hry "Na Minotaura" (prckových 150 zvířátek k němu chodí, lekne se ho a pak se skamarádí a nechají se pochovat), neustálý souboj s pastelkami, byt popatlaný od vodovek, matka ochraptělá od čtení... Nikdy jsem nad tím moc nepřemýšlela, ale fakt mě to příliš nebaví.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.