| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku O babičce rozmazlovací

Já bych chtěla říct, že je znční rozdíl mezi babičkami. Máme obě dvě, ale jsou naprosto rozdílne. Jedna babička je úplne super. Taky rozmazluje malou, když jsou spolu, ale je to v takých mezích norem. No druhá babička už asi zapomněla jak se k dětem správat a to i když byla učitelkou v MŠ.
Příklad: Nastoupila jsem do práce a do jeslí jsme mněli ještě měsíc. Jsme ze Slovenska a tak k nám do Prahy přišli babičky na hlídaní. nejdřív jedna a pak druhá. Moje maminka byla na tři týdny tchýně na 5dnů.
Výsledek tři týdny jsme se mněli báječně. Sice byla malá trochu rozmazlená, babička ji pořád něco kupovala. Dělala všechno co po ni chtěla, ale byli jsme rádi že ji tady máme, a že si Mirka užije babičky.
Pak přišla druhá babička. Vlastně jsem ji volala já aby přišla, aby si taky ještě užila vnouče, protože domů se chystáme až na Vánoce. (Do Prahy jsem se přestěhovali kvůli ní, protože jsem to už psychicky nezvládala).
No byla to hrůza. Mirka mněla přísny zákaz chodit k sporáku, ale babička ji dovolila jít k němu, zapálila ho a spoločně foukali do "ohníčku". Mirka mi to jenom náhodou pověděla co dělali s babičkou a mně šel rozum zastát. Krmila ji zmrzlinou, kterú ješte nejedla protože má 2 roky a myslím si je ještě brzo, ale hlavně jsme byli týden před nástupem do jeslí a týden po angíně. Prostě nad jinými věcami jsem raději zavřela oči a zůstavala jaději v práci díl.
Rozmazlovaní babiček je úplně v pořádku, ale když jsi nemůžete byt jist, jestli je vaše dítě v bezpečí, tak to v pořádku není.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.