| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mít, či nemít (druhé dítě) … to je, oč tu běží

Autorce článku nezbývá než pogratulovat k vtipně napsanému příspěvku.
I na nás s partnerem dolehl hlas matky přírody a začali jsme pošilhávat po kočárcích a oblečení na miminka a říkat si proč ne.......
Jenže... doma již jeden lehce pubertální výrostek je (vlastně dva partner má z předchozího vztahu dceru).Upřímně,mě děsila představa,že naši dva puberťáci se vyjímečně semknou a budou se snažit nového sourozence přinejmenším výhodně prodat aby se zbavili konkurence.Případně model rodiny "Tvoje dítě a moje dítě bijí naše dítě". A co teprve těhotenské nálady a potíže.Vizáž koule s nožičkama,batolící se jako tučňák a supící jako parní lokomotiva při snaze vyjít kopec.Týden po porodu kdy si nebudu moci sednout všechno mě bude bolet a v postýlce bude ležet miminko s andělskou tvářičkou která se pravidelně v nočních hodinách stáhne do podivného šklebu a celou noc propláče.Kruhy pod očima,a zimnici z nevyspání.A spousta dalších radostí včetně nočního převlékání miminka i celé postýlky protože bude poblinkané naprosto vše nejméně 3x za noc.
Člověk si řekne šílená představa proč tedy vlastně mít dalšího potomka?
Protože není nic hezčího než když miminko vezmete poprvé do náruče když se ten prcek poprvé usměje,řekne mámo natáhne ručičky,tak se na všechny probdělé noci a podobné "radosti" okamžitě zapomene.Protože matka příroda je silnější umí si to prostě zařídit.
Takže jsme se rozhodli pro miminko. Batolila jsem se jako tučňák,když jsem si zavazovala boty funěla jsem přesně jako můj tchán a těšila se až se zbavím toho děsného břicha.Dočkala jsem se v březnu se nám narodil chlapeček,nezlobí neblinká celou noc spí........... a ty naši dva jedináčci? Perou se o kočárek ne ve snaze shodit ho ze stráně,ale o to kdo bude tentokrát vozit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.