| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pískoviště - ráj pro děti, otrava pro matky?

Úplně s vámi souhlasím.Máme sice svůj písek,ale děti občas potřebují zajít mezi ostatní.Dvakrát v týdnu dětičky urvu dceři a s dobrým úmyslem vyrazím na sídliště mezi místní maminy.Jako babička nevypadám a když zvládnu prvotní náraz maminek o mou osobu(otázky a odpovědi)...Pak se snažím nenásilně komandovat vnuka ať vše nechá ležet,jelikož děti pláčí atd...Asi za hodinu se dozvím vše možné a nemožné o dětech,otřesných manželech,neschopných milencích...Posbírám špinavé děti od písku,které po nich házely ony hrozně vzorně vychované děti těch vzorných maminek(mezi tím vykouřených balíčků cigaret nepočítám)a ještě za zády když odcházím tak slyším,jak jsem hrozně divná a jak to se mnou asi mohl můj manžel dlouho vydržet atd...Jsem vdaná 25 let a nikdy jsem se podobných akcí na písku nezůčastňovala.Pokaždé když odcházím,nadávám že už tam nepůjdu.Vnučka na mě vykulí kukadla,poprosí ať jdem na písek a já jako poslušná babka trajdám pěšky štreku až do sídliště.Vždy vím co na mě čeká,ale kvůli dětem to prostě vydržím.Dokáži si hrát i s jinými dětmi všemi dohromady a jde na mě husí kůže když už zdálky slyším že zas jde ta divná...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.