| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Lidský život je lidský život. Tečka.

Souhlasím s Vámi Lucie. Dítě, které od narození trpí, nemůže být šťastné. Kdo by chtěl trpět? Smrtelně nemocní dospělí lidé si přejí zemřít, proč to také neumožnit dětem? Každý rodič má právo rozhodnout, zda jeho dítě bude žít nebo ne. Uznávám umělé přerušení těhotenství, ale ne v 9. měsíci, nebo dokonce při porodu /tedy pokud je miminko zdravé/. To už je vražda, ať se dítě nadechne, či nikoli. Od 28. týdne těhotenství je děťátko schopné samostatného života a to už je člověk - nikoli "parazit" v těle matky. Dokážete si představit, kolik dětí, týraných, smutných, nemilovaných, nechtěných, nemocných, zoufalých ..., by dnes bylo na světě, kdyby nebyla možnost volby? Ženy, které děti mít nemohou, jsou většinou proti přerušení z důvodů zaujatosti, proto nemají právo soudit ty ostatní. Já sama jsem matkou, a kdyby mělo moje dítě trpět, nebo být postižené, rozhodla bych se pro přerušení těhotenství. Děti mají být šťastné a milované, jen tak z nich můžou vyrůst skvělí lidé.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.