| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Lidský život je lidský život. Tečka.

Milá Jarko, dobře, budu konkrétní, když si to tak přeješ. Kdyby naše další dítě mělo být neočekávané nebo nemocné, tak bychom mu dali život a s láskou se o něj starali. Kdyby se manželovi něco stalo a nemohl mne podpořit, ani to by mne nedonutilo jít na interrupci, zkrátka bojovala bych jak se dá, zmobilizovala bych všechny své síly na to, abych vychovala v lásce všechny naše děti. Sílu bych čerpala z manželovy lásky, ze štěstí dětí. Kdybych měla málo peněz, zažádala bych si na městském úřadu , aby mi dorovnali životní minimum a z něj bych živila děti i manžela. Kdybych si nemohla poradit po technické stránce, jak zabezpečit rodinu, obrátila bych se na lidi, které mám ráda a kteří při mě stojí. Kdyby i těm se něco stalo a kdyby vyhořela moje garsonka, tak bych se obrátila bych se linku důvěry(na tu bych se obracela vždy, když by mi bylo úzko), a tam by mi poradili, kde najdu nejbližší azylový dům a kdo mi pomůže s péčí o mé děti. Naše děti vedeme k pomáhání slabším a myslím, že sourozence s postižením by přijaly úplně samozřejmě. Abych si dodávala síly žít, chodila bych na psychoterapii. Mysli si o mě, že jsem naivka, já tohle nepíšu pro tebe, protože vím, že ty se svým přístupem k životu mne nikdy nemůžeš pochopit, toto píšu pro ženy, kterým připadá, že interrupce je vražda. Ženy, které berou interrupci jako formu antikoncepce(některé chodí na interrupci i opakovaně)nebo ženy, které pomocí interrupce provádějí selekci dětí, tyto mé věty jistě neosloví.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.