| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Lidský život je lidský život. Tečka.

Petro, já s tebou nechci diskutovat proto, že by mi došly argumenty. Debata s tebou pro me nemá žádný význam. Ty sis mě někam zaškatulkovala a máš to jasný. Ale nic o mě nevíš. Možná se budeš divit, ale i já si dovedu představir šťastný život bez hromady peněz. Také jsem několik let žila na životním minimu - se dvěma dětmi a bez manžela, bez babiček, ochotných dávat a přilepšovat třeba ovocem nebo občasným zakoupením např. bačkůrek. Takže mě nezařazuj mezi nějaké zazobané snobky, které už roupama nevědí, coby a tak se bezuzdně oddávají sexuláním hrátkám a pak chodí s lehkým srdcem na interupci. Tento zákrok jsem nikdy v životě neabsolvovala! Ještě si dovolím malou poznámečku. Malému dítěti je skutečně jedno, jestli chodí oblékané ze sekáče, nebo v jiných obnošených věecech. Sedmnáctiletá slečna je na tom již jinak. To jistě chápeš. Pravda, může si něco vydělat na brigádách a taky se to tak většinou řeší, ale ta největší finanční zátěž leží vždy na rodičích.
Nechápu, Petro, jednu věc. ty jsi pravděodobně natolik unesená sama sebou, svým příkladným pohledem na svět, že všechny ostatní ženy považuješ za matky hyeny, které myslí jen na své blaho a láska k manželovi a dětem je jim na hony vzdálená. Nevíš o nás nic, ani o mě, ani o Mišce. Nesu´d, nevynášej své domnělé pravdy. Neznáš všechny okolnosti, nevíš, čím vším Miška nebo já jsem prošla. To, co tady člověk napíše, je jenom zlomek toho, co skutečně prožil, co cítí, s čím bojuje. Vytrháváš věci z kontextu, překrucuješ a vše si upravuješ tak, aby mohla plivnout, ublížit. nelíbí se mi tvůj styl debaty. Proto s tebou debatovat přestávám. A jen tak mimochodem - nalistuj se v této rubrice zpátky někam na tuším červen - vyměňovaly jsme si zrovna já a Miška zde své názory a též jsme se ve všem neshodly. Přesto jí považuju za svou kamarádku, protože ono není nutné být obklopen jenom lidmi, kteří ti na všechno kývou. Ale přínosnější je mít kolem sebe lidi, kteří se nebojí říct ti na něco svůj názor, i když vědí, že na druhe straně nebude kladná odezva. Ale musejí se ti lidé vzájemně respektovat, vážit si jeden druhého a přemýšlet o tom, co ten druhý napsal. Ty nepřemýšlíš. Máš to hezky nalinkované a kdokoli řekne něco, co se s tou tvou lajnou neslučuje, tak to bereš jako výzvu k útoku, urážení...ačkoli toho člověka vůbec neznáš. Budu se opakovat, ale ty rozhodně nejsi typ člověka, kterému věřím to jeho hlásání všeobjímající lásky. Ty máš Petro ráda především sama sebe. Jsi sebestředná, máš plnou pusu různých teorií a pouček, sloganů a morálních výkřiků. Tak jestli si s tím v životě vystačíš, budiž ti přáno. Měj se hezky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.