| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí koncem pánevním ve Frýdku-Místku

Nejsem zaměstnanec porodnice FM, ale rodila jsem tam a několikrát byla hospitalizovaná na gyn-por a vždycky jsem byla spokojená.
Zajímalo by mě, proč jste tak dlouho čekala doma. Věděla jste, že máte dítě špatně natočené, navíc to bylo vaše první, takže jste nemusela rozvážet děti po babičkách cestou do porodnice.
V noci je v nemocnici méně doktorů i sestřiček a měla jste holt smůlu, že se sešly dva komplikované porody. Když jsem rodila druhé dítko, tak se tam během půlhodiny narodily tři děti a setry pomalu nevěděly, kde jim hlava stojí.
Sehnat v noci anesteziologa je téměř nemožné - jsou tam hlavně pro akutní případy - bouračky apod., gyn-por si asi nebude držet vlastního anesteziologa na těch pár epidurálů denně.

Ano, průkazku si měli přečíst! Ale pokud jsem viděla, že si ji doktor jen tak prolít, stejně jsem ho ještě upozornila na ty nejdůležitější věci a stejně tak, když jsem předávala porodní plán. Přijímací "řízení" chvíli trvá a řekla bych že je dost času se zeptat.

Tak a teď tvrdě do mě, dámy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.