| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Houževnatá miminka

Souhlasim s tim, ze je treba ridit se podle prirody a kdyz to ani po tydnu nejde, pote prikrmovat. Ja jsem mela to stesti, ze jsem rodila doma (Vdala jsem se do ciziny - v Cechach to jeste neni mozne). HOnzik se mi narodil 1. zari a ja uz jsem od dubna mela mlezivo, co mi unikalo z prsou, takze jsem si nepripoustela jakekoliv starosti, ze bych nemohla kojit. To se nezmenilo ani po porodu, ale presto jsem byla velmi zklamana, protoze prvni dva dny mel Honzik problemy se spodnim rtem, ktery mu neumoznoval se poradne prisat. Porodni asistentka mi vysvetlila, ze nejen maminky, ale i detatka se musi naucit "jak na to". Ted to jde Honzikovi nastesti moc dobre a na nedostatek mleka si nastesti take stezovat nemuzu. Ma prsa me spis uvadeji do trapnych situaci - zvlast ve spolecnosti me obcas pekne potrapi krasnymi gejzirky mleka (ani se nemusim namahat odstrikavat) a vlozky do podprsenky bych potrebovala asi i se zasobniky na mleko. Myslim, ze je to hodne v hlave. Po diteti jsem obrovsky touzila a uz nekolik let pred tim, nez jsem otehotnela se mi zdaly sny jak kojim...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.