| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí koncem pánevním ve Frýdku-Místku

Milá Míšo, předem gratuluji ke zdravé holčicce - to je vždycky to největší štěstí.
Mám tady ale pár ALE! Taky jsem rodila ve Frýdku-Místku, dvakrát. Na porodní oddělení si v nejmenším nemůžu stěžovat - krásné prostředí, odborný přístup, jenže bohužel i lékaři jsou jenom lidi. Těžko by se asi v celé republice našla porodnice, kde se vždycky všechno povedlo. Je jasné, že pokud se vás to přímo týká, hledáte viníka. Ale já se ptám, proč vlastně? Píšete, že to až tak nebolelo, porod dopadl na výbornou (holt, že šití bolí, prostě bolí, no), zvládla jste to bezvadně. Stěžujete si na přístup nemocnice, pokud ale vím tak na nástěnce u gynekologa jsem si četla, že epidurál aplikují běžně od 7:00 - 15:00 (pamatuju, jak jsem se smála, co když budu rodit v noci, což se ostatně dvakrát stalo, takže mi tahle vymoženost zatím zůstala utajena), jinak s tím může být trošku problém, počítám, že potom je na anesteziologii jenom nějaká služba pro celou nemocnici. Taky pro epidurál musí být vhodný nález - nelze ji aplikovat vždy! Na příjmu si nepřečetli vaši průkazku - ale proč jste jim proboha neřekla, že dítě je otočeno koncem pánevním. Všude se píše, že maminky mají být aktivní a ne si v duchu říkat, počkám, až na to přijdete sami. Mohla jste tímto přístupem ohrozit sebe i dítě. A že to i v nemocnici nebrali na lehkou váhu je jasné, pokud volali primáře - tedy největšího odborníka na oddělení, je jasné, že to taky vzali vážně.
A teď se na to podívejte z druhé stránky - máte holčičku, normální cestou, takže vás v budoucnosti žádné omezení nečekají, můžete si naplánovat třeba deset dalších dětí (to je fór) a to by po císaři možná nešlo.
Takže o co vlastně jde? Co vám vlastně vadí?
Mě osobně by spíš zajímal ten odstavec se zoubky vaší dcerky - to se narodila zubatá, fakt?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.