| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Léčba sourozencem

Psala jsem "mirne receno", cimz jsem se snazila jemne vyjadrit, ze nechutne mi to pripada opravdu dost. Pri predstave jak si dvoulete dite pristavuje k druhemu prsu hrnecek a ceka az mu do nej nakape.... kazdemu dle jeho libosti. Jedna se o muj nazor. To jen jako odpoved "co je mi do toho" - nic kdyz to nevidim, na zvraceni se mi udelalo jen jsem to cetla.
Pred 20 lety mozna kroutily mnohe hlavami, ale to neznamena, ze ted je jediny spravny nazor - kojit do 15-ti a opovazte se nekdo kritizovat. Ja mam deti dve, jednu jsem kojila do 7 mesicu, druhou pouze do 2 mesicu (ze zdravotnich duvodu - nejsem uplny krkavec, jez nechce decku doprat pripadne si nechce zkazit postavu nebo podobny blabol, jez by mohl od nekoho v reakci prijit). Treti dite (pokud prijde) sem rozhodnuta pokud se obnovi zdravotni komplikace nekojit vubec. A nemam pocit, ze jsem spatna.... Jiste mnohe matky koji do vyssiho veku ditete vetsinou se jedna o nocni kojeni - u toho by ale nemohl dvoulety sourozenec asistovat,ne? Proste mi pripada nechutne, kdyz nekdo koji miminko a dvoulety klacek (rikam s plnym vedomim jak dvoulete dite vypada a jedna - dcera je trileta) nastavuje hrnecek. A neni to jeho chyba..... az bude ve skolce, bude s tim matka pokracovat? A pri vyzvedavani ve skole? Tak jen do me mile damy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.