| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak žít a zacházet se smutkem

Tak to je skvela zprava, ze k Vam prileti vrana:)!!!
Jsem jedna z tech , ktera nikdy nevi jak v situacich jako je ta Vase reagovat. Bojim se, ze cokoli reknu bude danou osobu bolet. Kamaradka sla v 5. mesici na potrat vysneneho ditete. Odvazila jsem se ji kontaktovat a doufala, ze ji slovem "neuhodim". Bylo to tezke. Mela jsem pocit, ze i kdyz vynecham hovor o mem diteti, jakekoliv jine tema...jako - byla jsem nakoupit, jela jsem na vylet apod. bude ve vysledku taky pro danou osobu bolestne. Z pocatku se mi hovor daril, alespon myslim, ale sokovalo me, kdyz mi pak najednou kamaradka davala kupy dotazu na me dite. Nevedela jsem jak odpovidat. Hodnoty cloveka, kteremu nekdo blizky zemre se naprosto zmeni a ja mam problem kolem nich vyklickovat.
Myslim, ze nejsem sama, a tak se vlastne za nas vsechny, co nejsme schopni vhodne reagovat omlouvam.

PS: ovsem propojeni kondolence s dopisem o vlastnim stesti je tedy fakt nechutne.

Preji Vam hodne stesti a lasky!!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.