| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak žít a zacházet se smutkem

...Bože, jak já se stydím...!!! Právě jsem si přečetla Váš článek a k tomu i ten z minulého roku, protože mi -nevím proč- asi nějak unikl - a to jsem na Rodince často. U čtení jsem moc brečela a brečím ještě teď... Chci říct, jak moc se stydím...... mám krásného zdravého kluka, budou mu dva roky a za 3 týdny čekám druhé mimi. Celé dny mám protkané starostmi, aspoň si to sama myslím, ale je to totální blnost!!! Napomínám ho, křičím na něj, v noci jsm nevrlá, když mě budí, zlobím se, když nechce jíst, občas ho plácnu....ach jo, jsme hrozná. Občas člověk (tím teď myslím sebe) potřebuje facku (díky Vám za ni!), aby pochopil, že má absolutní štěstí a má si toho opravdu vážit. A že to štěstí je vratké....

Moc Vás obdivuji a přeji Vám mnoho mnoho sil. A´t jsou Vše děti zdravé a vy si jich dosyta a s radostí užijete!

K.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.