| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Proč nechci být snažilkou

No, nechat tomu volný průběh při snažení de fakto nejde. Prostě chcete a v okolí se záhadně zrovna v tuto dobu vyskytují těhotné ženy nebo maminky s roztomilými prcky... Vnějškově se sice člověk rozhodne, že tomu nechá volný průběh, ale vnitřně si říká jak moc by to miminko už chtěl.

Nám se zadařilo ve chvíli, kdy jsem si řekla, že se mi vlastně ještě nechce mít mimi, že si užiju léta a bude to super...a v práci jsem si nabrala hodně služeb s tím, že těhotenství se mi teď vážně nehodí.... a byla jsem těhotná.
Možná je to fakt o tom uvolnění snažilkovské křeče, jak strašně moc chci teď otěhotnět.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.