| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Proč nechci být snažilkou

osvědčené postup, jak rychle otěhotnět:
1. po 3 měsících snažení nesnažení - ještě jsem nebyla rozhodnutá, jestli už jo nebo ne (jestli na to ještě nejsem moc mladá ve 28 letech) jsem chtěla otěhotnět aby to bylo potvrzené na manžela narozeniny - nepovedlo se. Po zklamání že to nevyšlo jsem rozhodnutí o dítěti odložila a dostala nabídku na vysněné a vytoužené místo. Dostala jsem na rozmyšlenou. Z té radosti jsem zorganizovala dovolenou v Tunisu a přemluvila dalších 7 párů. Za 3 týdny jsem musela místo odmítnout k obrovskému údivu a nepochopení mého okolí. Dovolenou jsem taky jako jediná zrušila. Ostatní si to krásně užili,ale já doma taky :-))
2. Kamarádka po jednom nedonošeném těhotenství a roce neúspěchu si se mnou zaplatila břišní tance. První lekci už nenastoupila, byla těhotná.
3. Další kamarádka si s manželem koupila zdevastovaný byt a dala výpověď z nájmu. Za 2 měsíce se už jako těhotná stěhovala k rodičů, aby měla kde být než dají nový byt dokupy.
4. Další si zaplatila intenzivní večerní kurz angličtiny. Každý den po práci měla jít na 2-4 hodiny do kurzu. Už tam nedošla.Byla těhotná

a tak bych mohla vyjmenovat téměř všechny mé kamarádky, které záměrně nebo omylem otěhotněly.

PROSTĚ ZÁKON SCHVÁLNOSTI FUNGUJE!!!!!
jak tady někdo už psal, zadlužte se, objednejte kurzy, měňte místo... ale vážně, ne naoko.To pak nefunguje-:))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.