| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Proč nechci být snažilkou

Ahojky Bellano a vsechny snazilky cekatelky!

Chci se s vami podelit o svou USPESNOU zkusenost! Muj zacatek byl vpodstate stejny jako u vetsiny z vas... Myslite si, ze otehotnet nebude problem, no a pak se dostavuje jedna menstruace za druhou a vy zacnete shanet vsechny mozne informace, merit teploty, pozorovat hlen, nakupovat ovulacni testy (mam jich doma asi 9, tak pokud mi nekdo napise adresku, rada mu je zadarmiko poslu :-), zjistovat plodne dny podle astrologie, prstikova metoda atd.
No a taky jsem zacala propadat zoufalstvi... az se mi do rukou dostaly tyto dve knizky. Prvni "Tvoje dite jako sance pro tebe" od Zdeny Jordanove, diky niz jsem si uvedomila spoustu veci a hlavne proc ho vlastne chci! A druha kniha "Mudra - joga v praxi" od Kim da Silva (vysel jeste druhy dil, v nemz je uverejnen dopis, kde jedna pani popisuje, jak jeji dceri pomohly k otehotneni mudry z prvni knihy, a to jim doktor nedal sanci ani na umele oplodneni!). To me dost zaujalo a po dalsi menstruaci jsem hned zacala praktikovat vsechny 4 mudry tykajici se delohy, podbrisku a menstruace - neni to vubec slozite, vlastne jen drzite prsty v ruznych pozicich a praktikovat to muzete pri jizde autobusem, metrem, pri sledovani telky, proste vzdy, kdy nepotrebujete ruce. Nejprve jsem doufala, ze se zbavim tech kazdomesicnich bolesti, ale to uz jsem se nedockala :-), neb jsem zjistila, ze jsem tehotna! Drzela jsem je cely mesic, ale musely zabrat hned po tydnu. Byla bych proto rada, kdyby to nekomu dalsimu mohlo pomoci ke stejnemu vysledku jako nam :-) (A to jsme se predtim snazili asi dva roky viz metody vyse)
preji hodne novych miminek!

c a t

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.