| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Světový týden kojení 1. - 7. 8. 2006

Ne všem dělá dobře ty dogmatičko
28279 Kožní nebo Léčitel?
( 28.12.2004 21:14:45 Hana ,syn 2 roky (atopický ekzém) )
Přeji hezký den všem kdo čtou tyto řádky.Můj dotaz je ohledně mého 2 letého syna,který má atopický ekzém.Paní doktorka dělala synovi test na co je alergický.Vyšlo nám pouze na kravské mléko.Ale nechápu,proč měl ekzém i když jsem ho kojila a držela jsem kvůli jeho ekzému dietu.Kojila jsem rok a po roce se ekzém trochu umírnil.V roce a půl se to podstatně zhoršilo. Paní doktorka řekla,že nám na lechtání napíše Fenistil(to vůbec nezabírá).A říkala,že to chce neustále mazat a ve dvou letech,že nám napíše Zirtek. Chodit nakožní je dle mého názoru a zkušeností úplně zbytečné. Po dvou měsících už jsem to nevydržela a začala jsem vyhledávat nějakého jiného léčitele.Našla jsem lidovou léčitelku,která šíří metodu MUDr.J.Jonáše.Jde o vyčištění organismu,protože sice ekzém je kožní choroba,ale vychází ze vnitř těla. Asi před 2 měsíci jsme začali očišťující kůru.Není pochopitelně zadarmo,ale už nevím co bych vyzkoušela. Léčitelka mě upozornila,že ze začátku může tělíčko reagovat velmi podrážděně,zkrátka to špatné musí z těla ven a tím pádem se to prý ze začátku hodně zhorší.Po měsíci a půl jsem musela vysadit na týden,protože synovi lezla stolička a zhoršilo se mu to fest.Dnes je poslední den po týdenní pauze a můžu říct,že kůži má dnes téměř čistou.Zítra opět začneme brát očišťující kůru a věřím,že až ji dobereme bude to lepší.Chci se jen zeptat čím mám mazat syna.Protože když má nafouklý rozškrábaný nožičky a namažu mu je,tak brečí a říká,že ho to bolí.Myslím si,že ho to štípe. Vyzkoušela jsem:všechny indulony,niveu, johnson´s baby,sádlo,olivový olej,různé masti z mrtvého moře,lipobase,a všelijaké mastiA dokonce nám bylo doporučen krém speciálně na ekzém Atoderm P.O.zinc asi za 300.-Kč a po prvním namazání mu kůže úplně zrudla,že jsme krém ihned vyloučili.Vím,že krém nesmí být parfémovaný,ale co je vhodné? A tím Vás žádám o radu jaký krém,když ani indulona není vhodná a jestli můžeme sehnat v lékárně nebo na předpis nějaké kapky na zmírnění lechtání a zda li se to může kombinovat s kapkami na očistu. Víte rádi bysme se s manželem taky někdy vyspali.Být několikrát za noc(téměř každý den)vzhůru a snažit se pomoct synovi od ukrutného lechtání,vyčerpá opravdu i ty nejsilnější.
Odpověď

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.