| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Proč nemůže být porodnice totéž co porodní dům

Mikine, když už jsi mě ve svém příspěvku zmínil, budu reagovat i já na tvůj.

Abych se zbytečně neopakovala, přečti si, co jsem před chvílí napsla Sosanovi, možná pochopíš, jak to asistentka Štromerová myslela s těmi lékaři, co si přidělávají komplikace a třeba ti to přestane být směšné.

Já se nepídila po hotelových vymoženostech, i když to je to, co většina českých lékařů navrhuje - udělat kvalitní porodní pokoje. Já žádala přístup, kdy by nebylo do porodu ZBYTEČNĚ zasahováno, a to už je docela problém, protože na něco takového lékaři stále nejsou ochotni přistoupit. Čest výjimkám.

Humor mě stále drží, děkuji :-) Vidíš, a to asi bude rozdíl mezi námi - já vůbec nemám pocit, že bychom ve Velorexu nějak riskovali. Jenom je samozřejmě potřeba dodržovat určitá opatření, aby jízda byla pokud možno co nejbezpečnější. A stejná opatření existují v zahraničí i pro porody doma a v porodních domech. Vy všichni, co tady brojíte proti nim, a píšete, jak ženy riskují a ohrožují děti na životech - zkuste najít statistiky, které by to dokládaly. Jak velké je procento komplikací u zdravých žen a novorozenců v nemocnici a v porodním domě, jak velká je jejich úmrtnost v nemocnici a v porodním domě, jak závažné ty komplikace bývají. Je překvapující, že zastánci přirozených porodů "mají v rukávu" studie, které dokládají, že oni mají pravdu - a odpůrci nic. To jsou líní udělat takové studie, nebo na ně nemají čas, protože musí brojit proti "nebezpečným porodům", nebo mají obavy, že by se ukázalo, že pravdu nemají, nebo proč neexistují či nejsou veřejně známé?

S.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.