| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jaká já asi budu máma...

Meluzíno - pokud ty sama nehodnotíš lidi okolo sebe podle toho, zda mají oblečení značkové, nebo ne, zda jezdí na dovolenou na námořní jachtu, nebo ji tráví na Malém Ďářku, pokud neodsuzuješ ty, které mají jiné životí proirity, než ty, nebudeš taková máma.
Já myslím, že to "elitářství" má člověk v sobě. Popravdě řečeno si myslím, že je to dané výchovou, už u nás ve třídě - jsem ročník 64 - byly takové, které se nebavily s nikým, kdo neměl "džíny z Tuzexu"... A v okamžiku mateřství se to jen vystupňuje - prostě se ty ambice přenesou na to mrně...

Sama jsem dvoujnásobná máma, a sama jsem také byla pyšná, že Elinka chodila v devíti měsících (a to že měla první zub až ve 13 jsem tak trochu tajila :o))). Přijde mi docela normální, že se maminka trochu pyšní tím, čím její dítě vyniká.... Podotýkám TROCHU - s rozumem!!!!!

Ale nechápu pyšnit se tím, co dítěti obleču. Naše holky měly věci často "poděděné" a nevidím důvod, proč na písek dávat batoleti značkové kalhoty, když "hadrové" tepláky udělají stejnou službu (ba lepší, protože jich pořídím někde v seku kupu a dítěti dám klidně dopoledne jedny a odpoledne druhé, a dítě nemusí poslouchat nadávky, že se umazalo, jak jsem často u těch "značkových" maminek zažila....)
Takže Meluzíno - neboj se, pokud jsi teď rozumná, mateřstvím "nezblbneš" :o))))

Simča

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.