| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jaká já asi budu máma...

Ahojíky,

mno tak tohodle se také bojím a nejen od cizích maminek a kamarádek,ale i od vlastní tchyně.
Ta nejen,že už teď porovnává jaká budu asi matka-mám termín a její dcera ej už rok maminkou,ale až přijde ten náš drobeček na svět,tak už vidím to porovnávání.
Vůbec se mi tohle nelíbí, každý jsme jiný, máme jiný životní styl, jiné zvyky a to se pak odráží na dalších životních situacích a to,že by mé děťátko neumělotamhle to a tohle to z toho si nci dělat nechci.
Jsou děti,které sice ze azčátku nejsou těmi genii,ale mnohdy v pozdějším věku jsou lepší než ty šmudlové od bláznivých maminek. Naše děti budou třeba méně nemocné a nebo budou mít jinou přednost!
Těžko se to posuzuje,každá matka je na to své dítko hrdá a chce všem ukázat,že je nejen dobrá matka,ale má i výborné dítě, často si však neuvědomuje,že tím může ublížit ostatním a vlastěn i svému děťátku.
Děťátko genius, totiž pak nemá žádné přátele....všichni jsou totiž pro něj nevhodní.
Nevím,ale tyhle postoje se mi tké nelíbí, snad nebudu stejná,ale věřím,že ne.
Je fakt,že když vidím dítě v předškolním věku,že šišlá,taky se ohradím,neboť jsou jisté hranice snesitelnosti,ale na druhou stranu si říkám, že je to jejich věc..sami rodiče musí pochopit jak navést dítko tím správným směrem,aby ho ostatní děti či maminky nepovažvali za nedostatečně inteligentního. My rodiče utváříme vlastní světy dětem, máme je připravit do života, tak se snažme ať nám to jde nejlépe a to,že se naše dítko učí pomaleji nás nesmí zastavit, zkrátka ho budeme učit déle a nevzdáme se při prvních nezdarech.
Uvidíme....jinak si z toho nic nedělejme...nikdo není dokonalý a přiznejme si nebo se zeptejte svých maminek, jací jste byli vy...ne vždy uslyšíte o zázračném dítěti :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.