| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jaká já asi budu máma...

Souhlasím s tím, že "služebně" mladé matky se nevyhnou srovnávání, nakonec i doktorky to v nich podporujou. Já bych jenom vzpomněla na své dvě staré děti, kdy synek byl v devíti měsících typickej Messner, zatímco dcera běhala sotva ve dvou. Dneska jsem trpělivou výchovou docílila toho, že náš chlapeček bude snad maturovat(22 let), zatímco Dáda je objektivně úspěšná (nejen známky)
A pak jsem byla v porodnici s paní, která dávala k adopci čtvrtý dítě, vzhledem k tomu, že třetího měli s Downovým syndromem a ona věděla, že na další dítě už nemá prostor a čas(docela silnej příběh), no a tahle paní mi ve sprchách vyprávěla, jak je ten její Honzík šikovnej, protože už ve čtrnácti letech umí zhasnout světlo, byla naprosto v pohodě.

A ještě k integraci postiženejch, jak by si to Meluzína přála. Mám od svých dětí vypozorováno, že jejich kolektivy nikdy nešikanovaly vozíčkáře, slepce, či jinak nemocné děti.Pokud jsou u toho velké dětské oči, tak je každý rodič dost humánní a děti k tomu vede:). Zažila jsem ale bezprecedentní šikanu chlapečka, který byl mentálně postiženej a navíc ze sociálně slabé rodiny(chlastali, ale strašně). Zkrátka s ním si nikdo nesměl hrát, čímž ten hošík začal ty zdrhající kolegy pronásledovat s kameny v nápřahu a ..a nakonec jsem se synem také raději chodila jinam:(
Kdes lítala, Monty:)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.