| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jsme mámy stejně jako vy…

Hmm, já mám zase kamarádku, která v těhotenství o mimi přišla, má sama nelehkou diagnozu se kterou je těhotenství dost problém. A někdy vážně nevím, jestli ji tím spíš nerozhodím když se bavíme o naší malé (pokud jsem s holkou, holt se jí musím věnovat tak se hovor logicky stáčí na ni, i když se snažím nadhodit i jiná témata), taky jsem to spíš já kdo zavolá jestli nemá chuť se sejít. Už dlouho přemýšlím že bych ji chtěla požádat o pomoc s hlídáním, budu teď mít víc práce, ona je doma na ID, děti má ráda, ale zase se bojím aby si to moc nebrala, fakt to nemá lehký - když jsme u ní posledně byli a já si s malou házela a točila se s ní aby se smála, jen smutně podotkla, že tohle ona se svým mimčem nebude moct dělat, že bude ráda když ho udrží jen tak (koordinace). Je to těžký. Ale taky se mi nechce to jen tak zahodit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.