| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsem přestala bít své dítě

Já mám své děti pojištěné pro případ, že by někomu cizímu způsobily škodu. Jednou v obchodě do syna neomaleně strčila mamina s jiným dítětem a on upadl a jak se snažil něčeho zachytit, strhl navíc na sebe regál se s nějakým alkoholem. Byla jsem hotová, protože tam ležel ve střepech, mokrý, táhl z něj odér alkoholu, že notor by mu záviděl, samozřejmě řval jak tur, jak byl vyděšený, ona mamina prohlásila - neměl se tam plést a já se snažila zabránit, aby na něj nepopadaly z regálu nějaké další lahve. Do toho přišla vedoucí obchodu a ječela jak pominutá. Vysvětlovala jsem jí, že jsme pojištěni a nabízela občanský průkaz s tím, nechť si opíše údaje, že musím uklidnit syna a odjet s ním domů ho převléci a ošetřit, že zavolám pojišťovnu a přijedu vyřídit formality. Zavolali ochranku, kteří se snažili řvoucího /tedy dvouletého/ syna odnést přes můj protest, takže jediné, co jsem mohla, zavolala jsem záchranku /protože syn měl pár řezných ran - ne vážných, ale pálit to muselo příšerně/ a ti mi na dispečinku také přivolali policii. Musím uznat, že tam obě složky byly ihned. Syna mi ošetřili venku v sanitce, já tam byla s ním a u sanitky jsem pro policii vyplnila hlášení. Ještě že tam byl zůstal se mnou jeden z přítomných zákazníků, který vypověděl vše, co se stalo, neboť vedoucí obchodu navíc do výpovědi lhala - takže tento muž mohl potvrdit mé tvrzení. Poté, co jsem kontaktovala pojišťovnu a vylíčila, co se stalo, přijela pracovnice ke mně domů, abych nikam nemusela. Jediné, co mě zdrželo, bylo, že jsem podala na onu vedoucí a ochranku trestní oznámení /bylo tam toho víc, ale hlavně - omezování osobní svobody a něco v tom smyslu, že bránili ošetření zranění mého syna/. To mě stálo nejvíc času, i když policie s ohledem na tyto skutečnosti /asi/ za mnou jezdila kvůli výpovědím domů. Poté se to řešilo v přestupkovém řízení a vedoucí s 2 členy ochranky dostali pokutu. Ani nemusím zdůrazňovat, že ona paní vedoucí už není vedoucí, neboť jsem si stěžovala na vedení společnosti.
Ale myslím si, že majitel obchodu pojištěn pro tyto účely není, každý má být pojištěn sám na škody způsobeném třetím osobám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.