| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsem přestala bít své dítě

Jako mala jsem byla take neustale kousana od svoji starsi sestry...preslo to vice mene vekem, ale kdyz totez zacal delat syn svoji male sestricce chtela jsem to zastavit a tak proste trest prijit musel. Zkouseli jsme to vysvetlovanim a nepomahalo a tak proste dostal pres pusu. Drsne? Mozna, ale dite potrebuje vedet, ze tohle je spatne a kdyz vysvetlovani nepomaha a ani zakazy, neznam jinou reakci.
Stejne tak jsem mu naplacala kdyz stoupl dcerce na hrudnik kdyz ji bylo asi 7 mesicu. Ta reakce byla rychlejsi, protoze jsem reagovala v soku, ale stejne si nemyslim, ze jsem se provinila. Pak jsme si s nim sedla a vysvetlila jsem mu proc jsem to udelala a uprimne...bylo mu to asi jedno.
Vlastne kdyz se nad tim zamyslim, tak jsi mela velike stesti, ze to tvuj syn vzal hned na poprve, protoze u nas to proste nefunguje. Uz nekolikrat jsem si se synem sedla a vysvetlovala mu, ze nikoho nemuze kousat nebo stipat a kouse nas v zapalu hry dal, ale kdyz mu reknu ve chvili kdy se me chysta kousnout, ze kdyz me kousne tak mu dam pres pusu, zastavi se.
Takze pokud proste udela neco co mi prijde opravdu spatne - pobezi pod auto, nezastavi se kdyz na neho kricim a vesele bezi k zavrenym zavoram, bude kousat svou sestru nebo nekoho jineho nebo bude schvalne nicit veci a hazet s nimi, tak proste na zadek dostane (tohle me zrovna napadlo, ale jsou to veci za ktere v posledni dobe dostal) a pak mu vysvetlim proc dostal a ze pokud mu nedojde ze to delat proste nesmi tak dostane znova.
Proste nejsem zastancem hesla "skoda facky ktera padne vedle", ale jsem zastancem "radsi ti nafackuju nez aby te prejelo auto" jsem proto spatna mama? To si kazdy musi prebrat sam.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.