| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsem přestala bít své dítě

Hm, nevím jestli bych chtěla, aby moje dítě vidělo, že za něj uklízím následky jeho ošklivého chování. Myslím, že výsledný efekt by byl, že to za něj vylížu vždycky a to si nepřeju. Malé děti se často takhle vztekají, sama mám takového vzteklouna doma, ale doma si to samozřejmě po sobě musí uklidit sám (jasně , že pak nastoupím já, jako že mu s tím pomůžu,má ani ne dva roky). Nemyslím si, že to byla špatná metoda matky a její chyba. Udělala bych to pravděpodobně stejně jako ona, na vztekání a záchvaty je nezájem opravdu nejlepší, mám to ozkoušené.Křik a bití nepomůžou - navíc v obchodě?. I když , kdyby něco takového v obchodě udělal ten muj lumpík, tak jako, že se taky delší dobu snažím za každou cenu neplácat, asi by na zadek chytl.
Omluvila bych se, zaplatila, ale NEVYTÍRALA. Prostě mi to přijde ponižující.Deniso a tvůj argument je, že to bylo úmyslně? Vždyť se pravděpodobně jednalo o malé dítě, které umí stěží mluvit, ty jsou velice impulsivní a nevypočitatelné, jak mohla ta máma tušit, že to udělá? Chápu to dobře, že bys vlastně chtěla vychovávat spíš tu matku? Ať si to tady panička pěkně utře, to jí poučí, že má příště spratka mydlit, jen se to do něj vejde?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.