| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Šťastná máma na mateřské dovolené

Dostala jsem se k netu az nyni... Diky vsem za reakce. Evelin: zadnou praktickou radu neposkytuji :o), ja myslim, ze vystudovat VS je supr, kdyz clovek muze studovat a uzivat si "kolejni" leta s vecirky, myslim, ze neni nutne nikam chvatat a uz vubec "naplanovat" si miminko do studia. Ale pokud se tak prihodi a myslim, ze nas neni malo, pak myslim, je dobre proste nic nevzdat a skolu dodelat. V mem pripade to bylo tak, ze jsem se opravdu ve skole od te doby moc casto nezjevila, prednasky apod. jsem stahovala, pripadne samostudovala jak se dalo, vlastne jsem to do narozeni maleho dost flakala :o), uz mi neslo o to mit cerveny diplom, ale dostudovat. Mym motivem svete div se uz byl zcela neprozaicky az prizemni motiv. Zacala jsem si rikat pokud dostudujes, budes jednou lepe placena a tim padem budes moct lepe zajistit sve deti a doprat jim mnohem vice, nez se SS. Uz to pro me neznamenalo ono, studujes pro sebe, to ti nikdo nevezme, ale spise, budes mit vice penez, aby jsi mohla malym koupit vice veci :o). Tak se to ma u me a ke studiu po nocich: nic takoveho jsem nepodnikala, vzhledem k tomu, ze mam fakultu na druhe strane CR, nez bydlim a studuji stale prezencne :o) (mnoho jsem resila pomoci neodbytnych e-malu...) jsem studovala ve vlaku (no ostatne jako predtim). Jinac, vzhledem k tomu, ze jsem uz nemela maminku, kt me drive podporovala i financne na studiich, tak jsem vedle VS pracovala v jazykovce, v urcite dny a to az do porodu, takze pro me to studium bylo a je opravdu spise jako takova prijemna obcasna zalezitost.....prave mi lezi na stole diplomka (prekladam) a do porodu zbyva par tydnu, samozrejmne, ze jsem si dnes slibovala, ze kus udelam, ale maly tu obraci obyvak vzhuru nohama a tak diplomku odkladam na zitra :o))))))))))))))........ale to bych asi udelala i kdyby ted spal, proste se mi dnes nechce :o(.Tak takhle se studuje na matreske. Neblbni a pekne si uzivej studijnich let, ale pokud by bylo male na ceste pak ver, ze to hrave zvladnes! stoji to za to, i kdyz je uz pak vse jinak :o) Mnoho stesti!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.