| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Šťastná máma na mateřské dovolené

Rebeko, odpovidam jak slusnost kaze az nyni, nebot jsem az ted vse docetla. Koukam, ze se vam tu podarilo rozpoutat velmi zajimavou debatu o intrepretaci pojmu. Zajimave, ale opravdu mate za to, ze vsechna miminka jsou planovana? O´, to bychom museli zit v naplanovanem zivote s naplanovanymi manzelstvimi a naplanovanymi detmi...desna nuda, nemyslite?
Ale nyni vazne k te intrpretaci pojmu. Mam za to, ze obecne vzato se o poceti, ktere si oba partneri preji a to v urcity cas hovori jako o planovamem detatku. Pokud je tomu tak, pak logicky vyplyva, ze vsechna ostatni at jiz z jakychkoli pricin jsou neplanovana :o), nebo se snad mylim?
Jiste chapu co mate na mysli, chcete proste rici: jak je jen mozne, ze pokud jde zena s muzem pod jednu pokryvku, tak je pak desne prekvapena, ze pocala? No, neni to nejaka naivni a nezodpovedna husa? Neni :o). Pribehu neplanovynch poceti znam mnoho a jsou casto velmi romanticka, coz se o planovanych rici moc neda. Ja se opravdu nedomnivam, ze by se dal zivot naplanovat...Pro me bylo prvni poceti nejvetsim prekvapenim, nebot jsem sice budouciho manzela znala jiz nekolik let pretim, ale jeste jsme spolu ani nechodili (delali jsme spolu cely tyden jine veci nez chozeni pokud vas zajima tohle) a ani ve snu me nenapadlo, ze tento tyden zmeni muj zivot, ackoli nemam zakladni vzdelani a znam "rizika" nechraneneho pohlavniho aktu, moznost, ze okamzite otehotnim jsem opravdu neplanovala :o). Dnes jsem za tuto moznost moc rada. A s druhym detatkem to bylo obdobne, nastoupila jsem do zamestnani, kde jsem u konkurzu slavnostne "prisahala", ze jim ihned neodejdu na materskou (ale to jsem byla jiz tehotna, nevedela jsem vsak o tom jeste). Druhe detatko jsme do budoucna chteli, ale opravdu jsme si ho nenaplanovali na onen mesic, ale opet jsem nyni moc rada a to i za to, ze nemusime a nikdy jsme nemuseli nic planovat. Zdravim! :o)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.