| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Rodili jsme v Torontu

Dobry vecer vsem,

Nikol, Emmu a Pavlu gratuluji a preji vsem to nejlepsi.
Co se tyka poslani domu s prasklou vodou, dela se to snad vsude v Evrope a naprosto normalne, a zrejme i bez komplikaci. Obcas jako duvod se uvadi, ze neni proc si koledovat o infekci v nemocnici, ze zena pred porodem potrebuje se uvolnit, vyspat se, odpocinout a najist se. A to se nejlepe dela doma. Co se tyka posilani se projit nebo nakupovat uz s rozbehnutym porodem, take se to dela bezne. Znam zeny, kterym to hodne vadilo, zvlast kdyz po puldennim courani zjistily, ze uz od rana mely pripraveny pokoj. Pry musely jen si rict:-/. Co by obcas clovek dal, aby vedel to, co mu nerekli!
Povzpominala jsem na svuj cesky porod, a musim rict, ze bylo to vse naopak nez v Kanade:-]. Zajem byl o mne velky, spise vecny nez pozorny a opravdu hodne pocetny. Pece byla tak intensivni, ze nakonec z toho byl rizikovy porod. Pokoje byly nad potrebou pretopene, nase mimina chraptela z presuseneho vzduchu, den a noc nad nim musela vesat mokre rucniky a bat se SNUK. Myslim, ze na nas bylo utraceno opravdu hodne penez.
Spolecny zazitek s Kanadankami je ten, ze ty dlouhe rady otazek mne take vadily, kdyz byly zadavane po treti, zvlast v tom dost dramatickym okamziku na operacnim stole, kdyz mne chystaly na CS. Jinak personal byl dost slusny, dokud jsem ho nepotrebovala. Kdyz uz potrebovala, byl desne hruby.
Abych to podsumovala: Kanadani jsou setrni, Cesi marnotratni. Ja bych brala to prvni.
A aby nevzniklo nedorozumeni: Jak rikala Veronika, i pro mne CR je zlata. Znam tady lidi se zlatym srdcem a brilantnim mozkem. Ale ve zdravotnictvi mam pocit, jako by to zlato se splachovalo na zachod. Prominte, koncim ale usmevem:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.