| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Rodili jsme v Torontu

Ještě teď se celá z toho článku klepu, ten přístup mě teda docela vyděsil, hlavně že to všechno dobře dopadlo. My jsme rodili na Vsetíně a nemůžu si to vynachválit. Do porodnice jsme jeli už při stazích po 8-10 minutách. Hned se nám všichni ochotně věnovali, vůbec je nepřekvapilo, že jsem měla připravený porodní plán, naopak se sestřičkou jsme ho ještě probrali a upřesnili, mohla jsem si vybrat i pokoj pro 1. porodní dobu. Celý porod byl v takovém klidu, bez velkého spěchu a stresu (hodnotím to teď s odstupem času,bála jsem se tehdy strašně :-) ),a i když jsem neznala všechny ty doktory a sestry, všichni byli přátelští a milí, vždy mi řekli co mi budou dělat a na všechny otázky ochotně odpovídali. I přesto,že mě chodili často kontrolovat, měli jsme s manželem na pokoji dost soukromí. Potom při 2. porodní době byli se mnou na sále všichni a hodně mě povzbuzovali. Kdybych před porodem věděla, kolik bude na sále lidí (min. 7), byla bych z toho dost nervozní a vyděšená, ale v tu chvíli jsem jim byla strašně vděčná, že tam se mnou všichni byli, měla jsem pocit, že na to nejsem sama. Jediné co se mi na Vsetíně nelíbilo, byly společné sociálky na poporodním oddělení. Jinak jsem byla maximálně spokojená, hlavně s přístupem a ochotou sester, a taky tím, že za mnou mohly přijít návštěvy kdykoli a až na pokoj. Druhý porod bych chtěla určitě zase na Vsetíně :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.