| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Člověk má dělat to, nač má sílu

..ten výše uvedený šátek bych určitě skusila a možná svěřit se dětskému lékaři - myslím si, že neustálý pláč bez důvodu není normální a je třeba hledat příčinu. Také ve výše navrhovaném odpočinku v podobě dovolené manžela,který se o synka postará a vy prostě vypadnete z toho kolotoče alespoň na den, dva je docela dobrý nápad.Dost možná je syn prostě hyperaktivní dítko a pak v nějaké zázračné zlepšení nedoufejte...to přijde až s dospíváním.Zkušenosti mám jen zprostředkované - mé děti byli vždy superspací vždy usměvaví andílci /teď chápu jaké štěstí mne potkalo/. Fakt je,že jsem se synem,když jsem přišla z porodnice řešila problém svíjení a zdánlivě bezdůvodného pláče - snažila jsem se kojit,ale mněla jsem málo mléka a syn zkrátka málo pil - a tak jsem přešla na umělou stravu /sunar/ i když jsem měla z počátku výčitky a pokud to šlo,tak jsem odstříkávala své mléko a přidávala do láhve k sunaru - syn se prakticky po prvním umělé stravě úplně uklidnil a spinkal 2,5-3 hodiny do dalšího krmení - mněl prostě hlad to byla celá ta záhada.A i když mne budou asi některé propagátorky kojení zavrhovat já bych zkusila sunárek a kašičku na noc - třeba má jen hlad. Mám kamarádku,která vydržela neustálý vřískot své ratolesti 14 dní a pak mi plakala do telefonu,že to prostě nezvládá,že je asi špatná máma - a tak jsem popadla lahev /a svého tenkrát 2 letého synka/ - zakoupila sunar ...a světe div se spokojené napapané miminko spalo,a spalo a spalo...chci říci,pokud je kojené miminko spokojené,maminka spokojená pak je to ideální - ale pokud ne - já bych to zkusila...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.