| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Člověk má dělat to, nač má sílu

Ahoj, jdu Tě taky potěšit:)
bylo to u nás totéž v bledě modrém, i ten porod byl přirozený, bez léků a zásahů... a už v porodnici jsem se z toho řevu zhroutila. Naštěstí mám super manžela a ten se chopil svých povinností, dokonce mi celé 6tinedělí denně večer vařil jídlo na druhý den! Nebudu to rozepisovat, ani rozpitvávat, že např. náš sex. život stál dlouho za prd, atakdále. Překonali jsme to.
Pomohla nám : nejprve klokanka-není to moc zdravé, ale Vítek nechtěl být nošen čelem ke mě, nýbrž mít rozhled. Takže v klokance jsem ho nosili svisle čelem ve. Postupně jsme přešli na baby vak a později kolem 5 měsíců na šátek-tam už v té době byl normálně čelem ke mě. Naprosto spokojený-nejprve jsem musela furt chodit a to rázně rytmicky a rychle, pak už usnul i když jsem zrovna stála.
Zima byla katastrofální-jak se v tech mrazech nedalo moc jít ven a brzo byla tma, celou dobu jsem od 4 odpoledne ho nosila po bytě, skákala na baloně atd. To fakt bylo peklíčko.
Ale začlo se to zlepšovat kolem 7.měsíců, kdy se začal plazit-máme plovoučky, tak mu to šlo. V 8.si poprvé stoupl a začla obcházet nábytek. Tím sice začalo nekonečné hlídání, ale on přestal brečet a bavilo ho to!! a úplná pohoda nastala kolem roku, co začal chodit. Od té doby je klid.
Tvůj synek asi taky bude hodně citlivý, ale věř, že za půl roku to bude úplně jiné.
Jinak-vydržela jsem kojit 15 měsíců, od 9.paralelně ho naučila na UM-když nechce flašku, zkoušej nekapající hrnky. Ale chce to trpělivost, on začne. A spát celou noc začal ve 13 měsících, kdy jsem se naštvala a už mu v noci nedala. Trvalo to 3 noci a ani neřval. Měla jsem to udělat už dřív. Pokud ti dělá to, že se vzbudí, cucne si z prsa a zas spí, tak už pít v noci nepotřebuje.
Takže holka drž se, neboj, z mého syna je normální spáč, spí celou noc a 2-3 hodiny v kuse po obědě!!! takže vydrž do jara a bude klid:)
K.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.