| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Člověk má dělat to, nač má sílu

dávám si to vše dohromady:
má ndes dvouletá dcerka byla také stále nespokojené miminko.spala jen v mé náruči a u prsa. nejpravděpodobnější důvod nespokojenosti (i když ta vlastně pak nebyla neb jsem stále dělala to co zabíralo...prso,náruč nebo blízkost ve spánku)byl Ger jak už tu někdo psal. prsem si stále to pálení zapíjela. to byl začarovaný kruh ale jinak to nešlo.dudlík nechtěla.přestat kojit jsem zase nechtěla já. chvíli jsme to zvládali s nutritonem. mám pocit že časem si na to blinkání tak zvykla že jí to ani nevyvádělo z míry. respektive se to lepšilo, ale to se těžko posuzuje neb všechny gery nejdou přímo ven,ale třeba jen do jícnu a zpět. nejsou vidět, ale obtěžují. v noci se budila vlastně až do doby co jsem ukončila kojení(no ukončila si ho sama) v jejím roce a půl. v té době mi už ani nebylo proti mysli nespat v kuse. nějak jsem si na to zvykla. jak byla dcerka stále nošená byla také klidné a spokojené dítě. dnes s ní cloumá vzdor atd to je jiná kapitola :-).
narodil se jí bráška. blinká míň, ale blinká, spí dvakrát tak dlouho (druhé dítko může být za odměnu)jenže dcerka ve svých dvou letech už přes den nespí vůbec tak mi to je kničemu. stejně mám doma bordel atd. však to mnohé z nás znají. mám úžasného manžela který je ochoten probdít noc houpáním synka, abych se já vyspala. trochu je totiž svazující i ten fakt že jsme nezastupitelné pokud jsme se rozhodly kojit...přesto že má porce spánku je nesrovnatelně větší než u dcery cítím se víc deprivovaná.patrně jsem si ještě neodpočinula a už je to tu nanovo. dnes si říkám jak jsem to mohla vydržet, když te´d neustojím jedno synkovo zakńourání.
z toho plyne že každá také jsme jinak nastavená a záleží na spoustě jiných okolností co vše jse schopny zkousnout. já píšu jak je synek hodný,ale když to srovnám se synkem kamarádky tak ani náhodou. ale naštěstí si to v tom frmolu uvědomuji jen na té návštěvě a nijak se v tom nepatlám. on je spokojený protože je nošen a zase je mu děláno vše ku spokojenosti.pokud je odhaleno co je příčinou.

začala jsem psát jako že budu reagovat na přadchozí čánky, tak tomu
je tu dost podobných zkušeností
moje dítka mají ger , oba cvičí/li vojtu (motorický problém) ,u obou se mi vyplatilo vynechat ze svého jídelníčku mlíko(nebo ho alespoń převařovat)před měsícem jsem si koupila pangamin se zmińovaným vit-B což mě nějak povzneslo
ještě zkusím ten hořčík, třeba bystačilo pár banánů
také mám výborného manžela a začala jsem pracovat na jednom projektu což mé myšlenky zavedlo také jinam z toho pečovatelského kolotoče

není to vždy jednoduché nechci nic zjednodušovat,před 14 dny jsem se viděla už na nějaké terapii a te´d je to mnohem lepčí- hepčí to samé přeji všem L

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.