| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Člověk má dělat to, nač má sílu

Jen se chci pripojit,ze opravdu bude lip! Ja osobne jsem byla taky dost frustrovana,ze moje prvni holka byla dost ubrecena,a proto dost hyckana,ale jednou me to proste prestalo bavit. Najedena,napita byla,prebalena taky,tak jsem proste pustila vsechny starosti z hlavy,a dala jsem ji casto hlidat tatkovi,ktery si s ni hral.Ja jsem si udelala kafe,a koukla na film, a najednou byl klid.Jednak zmena,ze hrani bylo s tatou,a ne se mnou a ja aspon prisla na chvili na jiny myslenky. Pak jsem to zacla vice opakovat,ja si delala svoji praci,tatka byl s malou,a mala najednou prestala knourat,a vyzadovat moji pozornost.Taky se mi osvedcilo,kdyz opravdu diteti nic neschazi... proste slovo NERESIT. Cim vice sjem se zabyvala problemem,tim jsem na tom byla hur,ze jsem spatna mama,nic nezvladam atd.. V te dobe,jsem to proste pustila z hlavy,udelala jsem maximum co jsem mohla a proste jsem se naucila to NERESIT ,a nejakym zahadnym zpusobem, mi proste prestalo vadit to breceni nasi male,knourani, nespani...Smirila jsem se s tim,ze pofnukava,a asi po 14 dnech,jakoby ten problem se vyresil sam.Ja osobne to prisuzuju jakoby citovemu kolotoci-dite x matka. Pokud budu v pohode ja,bude v pohode i moje dite!Apspon mi to tak prislo.Ja se tenkrat zklidnila,smirila jsem se s tim,ze mam doma brecouna,a najednou se vsechno otocilo.Dneska ma holka 4 roky,a zvladly jsme to uplne v pohode,ale vim,ze jakmile je zatezova situace-nemoc,strach...vim,ze ji nesmim moc litovat,musim si zachovat chladnesji hlavu a ona se z toho dostane mnohem rychleji,nez kdyz bych ji utesovala... Je na to velice citliva.A taky je znameni RAK,a to jsou prej citlivky,tak mozna i proto! Takze hlavu vzhuru! Hlavne si ver,a kdyz to nejde,tak se nad to povznes, nikdo nebreci cely zivot! My zensky musime byt silne!Preju pevne nervy,a neboj brzy bude lip! Ver tomu a ono to brzy prijde!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.