| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Člověk má dělat to, nač má sílu

Když čtu tvůj příspěvek mám dojem, že jsem ho psala asi já ale tak před třemi lety. Moc tě uklidňpvat nebudu, ale řeknu jen vydrž a přidám pár rad. U nás to trvalo do dvou let a ve dvou letech jako když utne. absolvovali jsme kolečko po všech možných lékařích, protože malá tímjak nespala a bulila moc nepřibírala - sebrali nám kojení protože se domnívali, že mlíčko ode mne jí nestačí a le ani na umělém to nebylo lepší. Po vyšetření na neurologii včetně kolapsu malé na přístroji, kdy se tak vstekala až přestala dýchat, mi paní doktorka zdělila, že mám enormně vsteklé a aktivní dítě a doporučila prášky na zklidnění a spaní u 4měsíčního miminka!!!!!! Hrůza!!! to jsme opravdu nepoužili. Jediná rada vydržet a zkoušet. U nás fungoval dudlík jako zklidňovadlo ale musel být přidělán násilně jink šel ven. Složíš plenku jako na obklad tu převážeš přes pusinku s dudlíkem a volné konce zastrčíš pod ramínka. Drastické ale účiné - těš se na 1-2 hod spánku. Praktikovali jsme to i v kočárku. Je dobré si u těchto dětí pořídit hlídačku dechu - je velké riziko, že při breku přestanou dýchat. Také doporučuji přijímat pomoc a spát kde se dá. Mě se osvědčilo odjet na víkend k mojí mami a tam spát kdy to jde. Jinak opravdu to někdy skončí u nás až ve dvou letech. A pozor , to že další dítě to vynahradí nemusí být pravda a že vspomínat budeš s úsměvem zase pravda je. Druhé dítě jsme si pořídili a scénář byl obdobný. Jen už jsem nic neřešila a vše přijala odevzdaně kojili jsme do 9měsíců, nevyspaná jem až hrůza, domácnost pokulhává a pomáhá kde kdo. Jen doufám, že již ukrajuji z posledního roku a malý skončí taky ve dou letech. Někdy se mne někdo ptal jak to vydržím - odpověď leží v postýlce a spinká - je to andílek - než otevře očička a pusinku. Další mimčo opravdu už neplánujeme - jsme celá rodina tak unavená, že pár let na regeneraci spánkem opravdu potřebujeme. Moje osobní zkušenost radí - Neřešit, Neobviňovat, Vydržet a Někde se vystat alespoň 2 hodiny v kuse. Pokud se budeš potřebovat trochu vypovídat a třeba i potěšit,že u nás po bylo i horší než u vás klidně se ozvi- vím co je to hroutit se z nevyspání , být uzlíček nervů a před očima veliký červený otazník PROČ MY??

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.