| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kdy už budeme dospělé?

Tento článek se mně dotkl, protože řeším podobné věci s mojí maminkou, která vychovala tři děti, starala se samozřejmě o malé hospodářství, nosila uhlí na zátop, prala plínky, chodila na pole atd. Takhle mi to vždycky vyjmenuje skoro při každé návštěvě(-:Tím, i když to neřekne přímo, mi dává najevo, jak jsou moje starosti o JEDINÉ dítě malicherné. Jasně, bydlím v paneláku, dceru jsem si naplánovala, byla chtěná a měla jsem jí až v sedmadvaceti. Mamka měla sestru ve dvaceti a jaksi omylem. Takže byla hozena do vody a plav. Vždycky říká, jak se s náma nepárala, vždycky nás odložila řvoucí, práce nepočká. Já se prý dceři věnuji až moc, abych se nedivila, až bude rozmazlená. Já si mateřství užívám, když si chci odpočinout, jdu s kamarádkama na skleničku (jednou za měsíc), to mi úplně stačí. Možná jsem trošku odbočila. Jen chci říct, že generace našich maminek byla určitě více zatížena dobou, ve které žila. My jsem jaksi svobodnější ve svém rozhodování, samozřejmě ne všechny. Jsou vyjímky, tak jako byly v jejich době. Určitě by neuškodilo trošku vzájemného pochopení. A mami, až přijedeš příště na návštěvu, tak mi zase nevyčítej dva neumyté hrnky ve dřezu!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.