| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Rodičům malých křiklounů aneb řevem k silné osobnosti

Souhlasím s Vaší kritikou zbožňování individualit. Též s tím, že hranice mezi tyranem a silným jedincem může být tenká. Přesto chápu (a víceméně souhlasím), jakým způsobem autorka asi mínila svůj článek (pochopitelně ze mě mluví vlastní zkušenost, kterou si do ní promítám). Žádný rodič, který má klidné, usměvavé dítě, nemusí obhajovat jeho osobnost a jeho právo na klid a úsměv. Právo na křik dítě nemá automaticky, potřebuje k tomu rodiči srozumitelný důvod. Dospěla jsem soužitím se svým nespavým, hlasitým synem k tomu, že mně se vlastně chce také někdy hlasitě zpívat, jen tak pokřikovat, nebo se hádat s partnerem, bezdůvodně odporovat komukoliv v debatě nepatrné důležitosti a podobně. Stejně tak má i moje dítě právo na to si zakřičet, i když třeba já nevidím důvod.
V mé terminologii je můj syn malý tančík, který si jede po své cestě, je těžké ho zastavit, je i těžké ho rozjet, ale když už jede, nikdo s tím moc nenadělá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.