| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Rodičům malých křiklounů aneb řevem k silné osobnosti

No asi jsem na hlavu, že chci po svém dítěti aby uklízelo. Je to věc názoru. Ano, pokud ve dvou letech rozházel kostky a začal si hrát s autem, auto jsem mu vzala a dokud kostky nenaházel do bedny, auto nedostal. Taky jsem mu vysvětlila, jak by ho bolelo, kdyby o neuklizenou kostku upadl atd..... to je jasný, že se ze začátku pěkně cukal, ale dneska už si umí i roztřídit čurbes v šuplíku. Určitě je inteligentní, natolik aby brzy pochopil, že pro něj bude taky pohodlnější si věci uklízet, má víc prostoru pro hraní (to mi nedávno řekl). Rád se určitě nepodřizuje, kdo by se proboha rád podřizoval, ale jsou věci, za kterými si stojím a on je musí udělat, od toho jsem rodič, kdybych to nedělala, nebyla by to žádná výchova. V zásadních věcech se rozhoduje sám a pro své rozhodování má dost prostoru (jaké hračky si vymění s kamarády, jaké si vezme triko, jestli se pojedeme koupat nebo bruslit atd...)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.