| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Člověk má dělat to, nač má sílu

Zdravím Vás, dobře vím o čem píšete, toto já jsem prožívala s obouma svýma dětma. Byla jsem na dně svých sil. Nyní skoro 10 letá dcera mi nespala do 2,5let. Celkem za 24 hodin spala zhruba 4 hodiny a neustále plakala. Musela jsem ji neustále nosit, nemohla jsem ji dát spát do postýlky nebo do kočárku nikdy bez zpěvu a hourání neusla. Obě děti mám hyperaktivní. Před více než rokem jsem se dostala k zajímavým informacím od nové společnosti, která přišla k nám do Čech. Začala jsem se zajímat více o čínskou medicínu a jejich produkty, o vztazích jednotlivých orgánů na náš organismus a začala jsem jejich produkty testovat. Můj syn nejen, že je hyperaktivní, ale má také zdravotní problémy. Začala jsem dělat na svém maličkém synovi výzkum. Nejen, že se zklidnil, ale spousta zdravotních problémů vymizelo. Dcera, která nyní už chodí do školy se ve škole zklidnila a velice dobře se ve škole soustředí.
Zjistila jsem, že hyperaktivním dětem něco chybí, pokud jim dodáte do těla co potřebují jejich stav se neuvěřitelně zlepší. Svým dětem jsem začala dávat dětský vápník od společnosti Tiens. Pozor vápník pouze od této společnosti, protože tato společnost má vápník s vysokým obsahem vstřebatelnosti 95-98%. Vápník, který si zakoupíte v lékárně takové účinky nemá, vstřebatelnost vápníku se pohybuje od 4-35%, zbytek se usazuje v cévách. Nemůžete u těchto vápníků nikdy dosáhnout takových výsledků a jen jim ublížíte. Mám kamarádku, které se v květnu narodila holčička, volala mi že je velice unavená, malinká Anička ji nechtěla spát a neustále plakala. Dala jsem ji dětský vápník a zinek, který maminka užívala a přes mateřské mléko se to dostane k dítěti. Po měsíci užívání ji malá holčička spí a vůbec nezlobí, nyní je to velice spokojené děťátko. Kdybych o tomto vápníku věděla dřív, měla bych hodné děti a já jsem nemusela být několik let úplně vyřízená. Nedostatek vápníku narušuje totiž centrální nervovou soustavu, srdce, cévy atd. Vápník jsem začala užívat i já osobně a okolí mě nepoznávalo,kolik energie a dobré nálady dokážu během dne rozdat. A přitom to je jenom vápník. Po všech zkušenostech, které jsem nasbírala jsem se rozhodla pomáhat dalším lidem a předavat jim své zkušenosti a zkušenosti lékařů kteří dělají výzkumy.
Doporučuji to každé mamince užívat v 7-9 týdnu těhotenství a pak ve 32-34 týdnu těhotensví, kdy se vyvíjí kostra a zoubky. Děti po narození jsou hodné a spokojené. Pokud děti jsou po narození uplakané a mají problémy se spaním užívají maminky dětský vápník spolu se zinkem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.