| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kojení - horor větší než porod

Ajo, tak ano, ploché či vpáčené bradavky souvisejí s jejich tvarem a velikostí, vpáčené jsou vlastně obrácené jakoby vevniř, splývají s dvorcem. K těm informacím a pomůckám - jednak už v těhu se dají nosit formovače bradavek, jako to říká i autorka na konci článku, pak Avent i Chicco dělají takové jakoby povytahovací systémy, které se přiloží k prsu a podtlakem bradavku vytáhnou, ty jsem koupené neměla, ale manžel už dopředu věděl, kde je v případě potřeby mají. Dále jsem měla kloboučky, a to se mi osvědčila zn. Medela, jsou měkké, ve dvou velikostech (já měla tu menší) a mají vyřízlý otvor pro nosánek miminka. Pak je dobré už před porodem naučit se různé polohy při kojení, hlavně nám pomáhala boční (fotbalová) poloha, dále jsem už předem měla mobil na místní lakt. poradkyni, která byla ochotná za mnou přijít domů, pak je dobré mít kojící polšátř, protože miminku bude dlouho trvat, než se přisaje, protože mu vlastně ta bradavka u prsu chybí, a taky jsem měla bepanthen, protože jak je ta baradvka vpáčená v prsu, tak je hodně jemná, takže kojení moc bolí. Jo a navzdory té boleti je dobré přikládat dítě ke kojení tehdy, když chce, ne po 3 hod, ale tehdy, když si řekne, aby mělo hodně příležitostí se učit sát.

Jinak nechci, aby to vyznělo nějak militantně proti maminkám, které kojit z různých důvodů nemohly, jen prostě nám tohle všechno dohromady pomohlo, ale je mi jasné, že to nemůže pomoct každému, ono nejdůležitější je spokojená maminka i miminko, ať už je živené jakkoliv.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.