| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kojení - horor větší než porod

Nedá mi to, abych nenapsala příspěvek o svém bezproblémovém kojení, které mě přesto nenaplňuje.
Mám už třetí dítě, obě starší jsou kojené,první do roku a druhý do roku a půl. Nejstarší syn je alergik, do dvou let trpěl intolerancí kravského mléka, druhý má také náběh na nějaké alergie a kojím i třetího dvouměsíčního. Přestože jsem žádnými většími problémy při rozkojování netrpěla, měla jsem teď u třetího kojení plné zuby už po 14 dnech,zvlášt, když chtěl pít už po čtrnácté za den. Jen myšlenka na to, že je to pro něj prospěšné,mě odvedla od koupení umělého mléka. Teď už pije normálně,asi 8x, přesto se už těším až přestanu kojit a to jsou mu teprve dva měsíce. Upřímně řečeno, nebýt těch rodinných alergií a cen umělých mlék asi bych s tím brzy sekla, protože kojení je fakt dost dřina, ikdyž mi to jde samo. Je to dost náročné na organismus, já vyloženě cítím, jak mi po kojení klesne nálada, cítím se nic moc a ještě mám tak strašnou chuť na sladké, že se mi od porodu podařilo přibrat už 4 kg. Toto jsem zažívala i u předeslých dětí...Co s tím? Mám s kojením praštit nebo se dál obětovat? nebo zkrátit dobu výlučného kojení a začít dřív přikrmovat? Před chvílí jssem kojila, tak jsem z toho ještě trochu skleslá...Ale zas to přejde.
Ještě jedna poznámka. Myslím že by se mělo budoucím maminkám na kurzech a těhotenských poradnách sdělovat nejen to jak je kojení přirozené, ale hlavně to, že to většinou nejde samo a že většina maminek s ním má zpočátku menší čí větší problémy.Protože spousta z nás je pak zaskočeno tím, že to není tak jednoduché. A tudíž to ne každá může zvládnout. Pak by možná maminky, které nekojí neměly mnohdy zbytečně výčitky svědomí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.