| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kojení - horor větší než porod

Dovolím si s vámi nesouhlasit. Já jsem před porodem měla nastudováno o kojení kde co, teorii zvládám bezvadně. Ale když jsem kojila, tvrdila jsem, že klidně za někoho porodím, když za mě bude kojit.
Nesnáším větu, kterou se dočtete všude - Kojení nebolí. Naprostej nesmysl. Bolest jak hrom, než si bradavky zvyknou. Laktačky by mi určitě řekly, že je to špatnou technikou, jenže já techniku znám, ale jak vysvětlit miminku, jak má držet, nekroutit se a kam dát jazyk v puse?
Mám velký prsa i bradavky. Nacpat něco tak velkýho do tak malé pusinky je prostě nemožné. Malej se kroutil, uhýbal, pak brečel. Byli jsme na nejlepší cestě se nenávidět a ne "budovat pozitivní tělesný kontakt". Jediný způsob, jak do něho nacpat mateřský mlíko, je odstříkat a krmit z lahve. Naštěstí mám elektrickou odsávačku od Medely a nedám na ni dopustit. I když je to šílená ztráta času. Pořád si pohrávám s myšlenkou na UM, ale zatím ododlávám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.