| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kojení - horor větší než porod


My jsme si take zazili sve s kojenim. Maleho jsem sice hned po porodu prilozila, ale pak mi ho odvezli a nakrmili z flasky i pres to, ze jsem jim rekla, ze chci kojit. No a od te doby on prso odmital. Az jsem si pak poridila kloboucky [ stejny material jako dudlik u lahve] a maly se prisal jako nic [ musim podotknout , ze vpacene bradavky rozhodne nemam].Infekci jsem mela hodne a nejmene 3x jsem mela vysoke horecky, z jednou jsem omdlela[ nestestim jsem maleho stacila polozit ]Ty jsem resila horkou sprchou a ROZMASIROVAVANI . Pak maly okolo 2 mesice zacal mit reflux a zvracel jako blazen no a abych vedela kolik toho vypije a kolik vyzvraci odsavala jsem a davala z lahve. Nejlepe mi vyhovovala odsavacka od Medely.
Nekolikrat jsem take na nekolik dni ztratila mleko , ale to se mi diky castemu odsavani na sucho, horkych obkladu a piti caje [anyz , kmin, fenikl-bbblllee, ale funguje!!!]vzdy vratilo a kojime stale . Dnes uz nastesti bez jakychkoli problemu a musim, rict, ze kolikrat jsem o sobe tolik pochybovala a rikala si, ze to za to nestoji, ale dnes jsem rada, ze jsme to oba nevzdali.
Dnes mam problem opacny a to, ze se snazim odstavit, ale Dominicek odmita kravske mleko a tak uz opet odsavam , abych mu to kravske namixovala materskym. A musim rict, ze mam problem neco odsat. Resim to ale tak, ze z jednoho prsa odsavam a k druhemu si prilozim maleho a on mi pak sanim zpusti laktaci [nevim, jestli to nazyvam spravne ]a ja vzdy aspon 40ml odsaji.Bez neho bych neodsala ani kapku.
No, kazdy je jiny a vyhovuji mu jine veci, ale ma rada zni budte trpelive, verte svemu telu a vasemu miminku no a kdyz krici hladove, tak to nelamte pres koleno.

Hodne zdaru a doufejme, ze se brzy rozkojite a budete si to moc uzivat bez problemu

Misa

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.