| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kojení - horor větší než porod

Ano, ano, je to tak. Není vždy pravda, že nekojené dítě prospívá hůře než kojené. Má první dcera je kojená rok, druhá od tří týdnů na umělé výživě. Přesto byla starší vždy nesrovnatelně nemocnější. A prospívají obě na samé jeničky (3.+6. třída).Já byla vždy téměř militantní zastánkyně kojení. Ale druhá dcerka mě vyléčila. V kojení dělala chyby ona (haha). Fakt je, že se napoprvé krásně přisála, ale během pití neustále "přehmatávala". Přestože neměla ucpaný nos, pořád se pouštěla a chytala znova.Pokaždé mi poranila bradavky víc a víc, až sála i s krví a zvracela. A já měla mléka na rozdávání, rozhodně pro ní nebylo sání žádná dřina. Nicméně poraněné bradavky sa zanítily a mléko nešlo ven ani dítěti ani odsávačce. Po dvojích antibiotikách v koňských dávkách, bolestech k nevydržení(prsa v barvě fialovo modré), hrůze z každého dalšího kojení mi gynekolog sdělil, že moje laktace je nezvladatelná a je třeba ji zastavit. Přijala jsem téměř s úlevou. Výčitky byly hrozné, ale strach z kojení ještě horší. Prsa se mi zahojily až když holčině byly téměř čtyři měsíce. Kojení bylo rozhodně pohodlnější, než neustále vyvařovat láhve, dudlíky a na každou cestu mít připravenou teplou vodu. Ale co už naděláme, že?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.