| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku A co takhle domácí potrat?

Mám tu čest nyní navštěvovat sanatorium. Doufám, že již brzy s nimi nebudu mít co do činění. Jedná se o těžké peníze a komerci, to mi věřte. Jsem dobrovolnou dárkyní vajíček, kterých je v ČR hodně málo vzhledem k náročné hormonální léčbě, ale i časové (ultrazvuky, odběry krve apod.) První pohovor u pana Texla....celkem dobrý dojem, sympaťák říkala jsem si. Důrazně mi doporučil nitroděložní tělísko, v té době jsem neměla žádnou antikoncepci....váhala jsem, jednou jsem ho již měla a byly problémy....vyvrátil mé pochybnosti (později jsem pochopila proč, bylo mu jedno moje zdraví, hlavně když mu během stimulace neotěhotním, vajíčka jsou přece drahé zboží, za které hlavně zahraniční klientela dává obrovské sumy)....tělísko aplikováno (zaplatila jsem 800 Kč)...následovalo 6 týdenní krvácení dosti silné, bolest v podbřišku.....telefonuji do Heliosu sestřičce, která mě má na starosi, že se mi to nelíbí, krvácení je silné, tvrdili mi pár dní špinění...sestřička řekla, že za chvilku mi zavolá na mobil. Nezavolala. Prostě se na mě vykašlali. Odpoledne píši naštvanou sms sestřičce, že jdu okamžitě ke svému gynekologovi. Za 3 minuty telefon, ať tedy ráno přijedu. Pan doktor udělal ultrazvuk, řekl že je vše naprosto v pořádku, píchl mi injekci po které max.do 3 dnů mělo krvácení přestat. Nepřestalo. Naopak. Nervy, manžel mě naložil po dalších 10 dnech do auta a jedeme do sanatoria rozhodnuti stát si za rozhodnutím okamžitě vyndat tělísko. Vyhověno. Pak ale další šok. Hormonální injekce, které jsem si měla začít píchat do břicha a měla jsem je již doma v lednici, mi začali cpát znovu, neměli tušení že jsem je již nafasovala - byla to pořád ta stejná sestřička!!!! Neexistuje evidence těchto léků??? Vždyť stojí tisíce korun?? Toto dělá erudované sanatorium?? Takový bordel a zmatek?? Takže jsem jela zbytečně, další absence v práci a to jen proto, že tam mají zmatek! Dnes telefon...nereaguji prý na léčbu, nedělají se mi vajíčka....nemůže za to 6 týdenní krvácení po tělísku??? Mám již strach tam jít, co mě zase bude čekat. Tak to jsou mé čerstvé zkušenosti z Heliosu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.