| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kojení - horor větší než porod

Musím napsat,že období kojení bylo mým nejhorším v životě.Po porodu /byl první/měl veškerý prsonál v porodnici naspěch a na mé otázky sestra ohledně kojení několikrát odpověděla,že už potřebuje dovolenou.Třetí den po propuštění jsem mléko stále neměla,dceru dokrmovali glukozou a zkušená sestra mi řekla,že se doma rozkojím,že mám prsa nalitá,ať si koupím odsávačku.Učinila jsem tak-ale ani kapka.Večer mi doma dětská lékařka zkoušela řvoucí a hladové dítě přiložit-bez úspěchu.Opět vše vyřešila glukoza.Ráno jsem jela do nemocnice s teplotou a obrovskýma bolavýma prsama.Píchli mi injekci a jako když zvednete stavidla.Neustále mi teklo mléko,při kojení mi z druhého prsu odkapalo i 150ml-v nemocnici radili odsávat-a mléko teklo stále.Vylévala jsem denně 2 litry. Ve dne v noci bylo vše mokré od kapajícího mléka,vložky vydržely asi 15min,sběrace i 1h.Vydržela jsem doma zavřená 6 týdnů,mezitím jsem absolvovala léčbu ATB pro zánět-prý málo odsávám a pak jsem si zajela pro léky na zástavu laktace.Od té doby jsem byla mormální máma,která se i vyspala a měla čas na svoji dceru ,ale v očích téměř všech jsem byla nemožná krkavčí matka.O druhém dítěti díky trendu kojení nechci ani slyšet i když dnes o něm vím téměř všechno.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.