| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Změny v zákonných předpisech aneb do práce v době mateřské dovolené?

Marketo, a rekni co Ti mam na to rict. Me to totiz vazne nenapada, situaci ktera tu je, jsem nenavrhla ja, ani jsem se na ni nepodilela. Co ode mne chces slyset? Pokud si chces psat napis, mozna ze Te to uklidni. Ale ujistuji Te, ze zavisti se nikam nedostanes. Mam Ti psat kolik me stoji leky?Nebo jakou praci mi da zvladnout nektere pro me uz bezne problemy? To se do mne zas nejaky anonym obuje, ze se lituji. Takze nelituji. Dokazala jsem si tyhle problemy vyresit, hned kdyz zacaly. Je mi lito vsech jejich ziot uviz v slepe koleji a oni se z ni snazi vymanit negaci...Ale nemohu na tom nic zmeenit. Tihle lide ostatne ani pomoc nevyhledavaji.
Omlouvam se, ze ted budu chvili psat o sobe, mela jsem dojem ze to nektere z vas zajima. Pokud ne staci to preskocit, ke cteni vas prece nikdo nenuti.

Pokud se tyka toho, co si myslis o mem postoji k zivotu- mylis se, jsem se svym zivotem spokojena, a jsem spokojena, ze i v tom case, ktery mi zbyva jsem si nasla cinnost, ktera dela muj zivot prinosny pro druhe. Takze nejsem ani sebelitostiva ani nespokojena. Musela jsem za to dost tezko bojovat, ale dokazala jsem to. Je mozne ze obcas se dostavam do toho ze hajim skupinu ke ktere patrim neprilis dobre a mozna to ze se obcas zminuji o sve nemoci pusobi dojem sebelitosti, ale neni to tak vetsinou jsem prilis unavena nez abych se zvtekala a zavidela. Nekdy se mi neco podari a pak jsem skutecne stastna.

Ziji tim co mi prinasi kazdy den a tento den je na chvili zkazeny nekolika dopisy( kupodivu bez adresy)ale prijde zitrek, prijde jeste dnesni vecer, kdy si budu odpovidat tak dvema docela fajn lidem. Takze z meho hlediska, ani ten dnesni den se nebyl nejak mimoradne nevydareny. Budu-li mit stesti a pokud tu jeste nejakou dobu budu, dozvim se jestli jedna z mych znamych zvladla dost podstatny boj, ktery ted bojuje... proste muj zivot ma smysl. At to uznate nebo ne. Biju se malokdy za sebe, ale hodne za skupinu ke ktere patrim a u ktere dost dobre vim jak se lidem do ni patricim zije. Ale je jeden duvod, proc se mne Ty, stejne jako Tva predchudkyne nemuzes dotknout. Muzes me prechodne tak na hodinu dve pokazit naladu. A to je vse. Rekla bych, ze vzhledem kolik nenavisti jsi do toho vlozila ty, to ani nestalo za to.

Takze od pondelka nastupuji do nemocnice a asi nebudu mit moznost tuhle diskuzi dal sledovat, jedine ze bych se dostala na Onkologii-tam maji PC. Rekla bych, ze musis byt dost nespokojena a nestastna, kdyz se potrebujes vybijet na tech ktere pokladas za slabsi, ale s tim bohuzel nic nezmohu, mou pomoc bys asi neprijala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.