| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Změny v zákonných předpisech aneb do práce v době mateřské dovolené?

Mila Jaino,
vubec me neznas a ani nevis co ja ke starym lidem citim nebo jestli se strarymi lidmi nepracuji.

Bohuzel, to co jsem napsala, za tim si plne stojim, i kdyz si strach lidi vazim, jednou budu taky stara.A jestli bys me chtela za sousedku nebo ne, to je Tvuj problem....ja se uz 5let staram o pani z vedlejsiho domu, ktera se plouzi jen o hulecce a nemuze si sama ze 4patra bez vytahu dojit ani do schranky.Pravidelne ji nakupuji, umyvam okna a obcas ji i uvarim, jinak ma pecovatelku.A mimichodome....ta pecovatelka neudela tolik prace, jako ja.A jeste neco, delam to zcela bezplatne,protoze kdysi velmi pomohla me mamince...a ted potrebuje pomoc ona, protoze jeji dva synove na ni kaslou.....ovsem to me, tak bezcitne osobe prece nebudes verit , ze????

Je mi uplne jedno co si o me myslis nebo ne...je mi taky jedno, jestli ty nustupne babky jedi barambory v byte 4+1 a utapi se ve vzpominkach na to co bylo....ale az si nestezuji!Kdyz chteji dozit tam, kde je to necim vaze a pouta, tak at tam dozivaji,ale at si stale nestezuji, ze maji malo penez a ze nemuzou utahnout najemne!!!
Asi by ses mela probrat, nezijeme uz v komunismu!Ti stari lide by se meli probrat a uvedomit si, ze vzpominky jsou jedna vec a boj o preziti druha.Vymenou z vetsiho do mensiho bytu by si jedine pomohli...neni to jen financni zalezitost, ale i mensi byt, min fyzicke namahy-uklid,vic penez za usetreny nizsi najem....jedno se odviji od druheho...ve svete to tak zkratka chodi.

A trosku se zklidni a neurazej me, protoze Tvuj nadpis o vymreni starych se me dost dotkl....nic takoveho jsem nerekla a ani si nemyslim.MOje babicka si dala zadost v 80letech do penzionu, po roce se ji to podarilo a statu dala 3+1 byt 1.kategorie.V penzionu mela podstatne nizsi najemne, mela vic penez a najednou byla stastna, ze si muze doprat dasleko vic veci, nez kdyz cpala vetsinu duchodu do bytu 3+1.

Dalsi blabol je...prestehujte se treba do Mostu!!Proc bych to delala???Ja bydlim v Brne, meli jsme 1+1,ale usilovnym snazenim se nam podarilo od obce odkoupit vedlejsi byt 1+1, spojit nase dva byty v jeden 3+1.Vse sami a bez pomoci rodicu, prarodicu atd.Jsme schopni si penize vydelat a to co chceme si koupit.....jestli jsi si nahodou nevsimla, ja si tu nestezovala, psala jsem pouze svuj nazor a jak to chodi v nasem DOME!!!

A ty si opravdu myslis, ze prestehovanim treba do Mostu by nektere rodiny neco vyresily???No nechtej me rozesmat....v Moste je tolik prace?????No to by me opravdu rozesmalo....

A k vete ...ve tvem veku!!???Kolik myslis, ze mi je???20???Ha ha ha...podstatne vic.....

Duchodcu mi lito proste neni, protoze spousta si sve problemy dela sama.
Divam se kolem sebe, posloucham, sleduji televizi, ctu noviny....ziju mezi nima.....takze neco o empatii a podobnych vecech ......se netyka me.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.