| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Změny v zákonných předpisech aneb do práce v době mateřské dovolené?

Janino,
neurazila jsem se, jen jsem odpovedela na Tvuj nazor....zase mym nazorem.
Tecky neznamenaji, ze kricim, ja kricet nepotrebuji...sice k nekterym(ne ke vsem!!!) duchodcum mam vyhrady, ale v nasem dome s nimi ziji v poklidu.Proste si jich nevsimam.Jen dobry den a nashledanou!To je slusnost.Povinnost byt s nema kamaradka neni.Jsem k nim pouze slusna v ramci moznosti.
A bohuzel to vse co jsem napsala, tak je!A horsi je to, ze mame byt do dvora v prizemi, a babky velice rady pod nasimi okny diskutuji....Nejde delat, ze jsem hlucha a ze to neslysim...to jsem jeste nenapsala, ze pani XY cca 75let se vyjadrila o mlade rodine zijici v 1+1 do dvora se dvema detmi, ze :,,Predstavte si, ze za mnou pred tou koupi domu byli, nevychovanci jedni sprosti, ze jestli to financne utahnu..koupi bytu...jestli bych si to s nema nechtela prohodit!Pry, ze maji novou koupelnu a WC a i novou linku by mi nechali!!To jsou ale hovada, chteli by zadarmo prijit k velkymu bytu.Nemeli si ty zasrany parchanty nadelat,kdyz jim je ted ta jejich kralikarna mala!!Hovada!Ja mam Sejdinku(6leta fena pudla, ktera dela potrebu vsude po dome..) a ta ma cely svuj pokoj (5x5m) pro sebe.Ma svoji postel a koberecek, kde po papani odpociva!Kam bych to tak do toho krcalku asi dala....."!
A podobnych rozhovoru nasich ,,starsich" sousedek, hlavne v letnich mesicich, kdyz mam otevrena okna, slysim mnoho.
Rodine z 1+1 se stala dost velka rodinna tragedie,ze dne na den prisli o vse....a nakonec aspon 1+1 ziskali...oba jsou VS vzdelani a velmi slusni lide ve veku 40let.I na schuzi pani XY prosili, jestli si to nechce rozmyslet, ze by za ni cca 125tisic korun za 1+1 zaplatili + jeste samozrejme penize za 3+1.Prestehovali by ji na vlastni naklady,a ze vsim pomohli. Ted bych Vam prala byt u nas v dome...co nasledovalo!!Sprska nadavek a urazek!!!Takze ja vim proc zrovna babky v nasem dome moc nemusim......psala jsem prispek jako moje pocity a muj nazor na duchodce zijici v nasem dome...mozna , ze mam smulu na sousedy, ale v okruhu mych znamych zijicich v najemnich, statnich i druzst.domech...jim to co se deje u nas, neni cizi!

A jeste nepovazovala jsem za nutne psat v jak velkem byte bydlime my....a uz vubec jsem nefnukala... to neni muj styl!Proste vidim, jak to chodi.....v zivote jsem zadnyho staryho cloveka neurazila nebo mu vedome neublizila.I jako tehotna jsem poustela v tramvaji stary lidi sednout...nekteri byli hovada a jeste rekli...to je dost kravo, ze sis nas vsimla...nekteri tvrdohlave odmitali, a nechali me sedet...
Ale znam i nekolik moc krasnych starych babinek a dedousku, hlavne z penzionu od babicky.....kdyby byli vsichni tak fajn, hned by bylo veseleji...
Proste jedno tema, tisic nazoru....
Z nekterych prispevku mi pripadalo, ze jsem snad neco jako Hitler, ktery hlasa duchodci do hrobu!!!No tak to nejsem ja...
A uz se k tomuto tematu nebudu vyjadrovat.
Hezky vecer vsem...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.