| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Změny v zákonných předpisech aneb do práce v době mateřské dovolené?

Teda Moniko,nevim proc se navazis prave jen do Sissi, kdyz tu je i spousta dalsich ne jenom v tomto prispevku,kteri jsou vic ,,agresivni",nez ona.
Vsichni zaviraji oci, ale tak jak to napsala ona a jini to opravdu je.
Procetla jsem si jeste jednou vsechny prispevky,nepripada mi, ze by nekoho urazela.Proc si myslis, ze je arogantni a ze si vetsinu popudila?Me teda urcite ne.Ja souhlasim s tim co napsala.A taky jsem schvalne hledala jestli nekde fnukala nebo si stezovala.A na nic jsem nenarazila.Prece vysvetlila, tusim Janine, ze bydli ve vetsim byte,ze projevuje jen svuj nazor na urcitou socialni skupinu, kterou tu momentalne byli duchodci.A ze by byla zla nebo nerudna?Psala prece i kladne o duchodcich.Prece napsala,ze nejsou vsichni spatni, ze vsichni si jen nestezuji.Tak nevim o co ti jde.Ze jen posloucha a vsima si lidi kolem v dome, co rikaji a jak se chovaji.A jestli napsala neco vulgarne, tak jen citovala slova sousedek duchodkyn.Co je na tom proboha vulgarniho?A ze duchodci jsou mnohdy sprosti az vulgarni,tak to je taky pravda.
No ja se nestacim divit.A nikomu prece nemusi vysvetlovat , proc nebydli s manzelem v cizine.A bytovou situaci v cizine vyjadrila v prispevku o tom, ze o ni diskutuji a povidaji si s manzelovymi kolegy, cizinci z Evropy?Tak co je na tom divneho?Tak to taky je.Ziji s manzelem a detmi v Nemecku,proste to tady tak chodi.Take jsme byli skoro 8let odlouceni,manzel cestoval po svete a me pripadalo lepsi zit zatim v Praze, kde mam zname, deti kamarady, rodinu.Co bych cele dny sama delala nekde pres cele Nemecko?Ted ma praci primo v nemecke centrale, tak jme tu.Tolik Cechu takhle zije a ty se pozastavujes prave nad ni, protoze ona to napsala.
Nezda se mi, ze by si ona ,konkretne ona stezovala na bydleni nebo matersky prispevek!?Myslim si Moniko, ze je Ti prd po tom,proc to nebo ono dela nebo nedela.A divila bych se velmi, kdyby do teto diskuze jeste nekdy prisla, protoze tady se nediskutuje, ale urazi a kamenuje.
Jen jednou jsem sem vlezla a naposledy, protoze nektere a mezi ne radim po precteni Tveho prispevku i Tebe, nemaji uroven!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.