| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku S kočárkem jako se psem

Setkala jsem se s tímto "vyčleňováním" kočárků a tím pádem hlavně žen a dětí na více místech, i přesto, že tam nebyla ani ta trapná cedule. Dovolila jsem si vzít dítě v kočárku do obchodu s potravinami, upozorňuju, že obchod byl úplně prázdný a bylo tam místa dost na to, abych tam dítě mohla mít. Postarší paní prodavačka mi vynadala, že prý mám kočárek nechat venku před obchodem. Na mojí otázku, proč to mám takto udělat, po chvilce zaváhání odpověděla, že právě vytřela, nic jiného ji zřejmě nenapadlo. Dítě spalo a s ním v náručí bych nenakoupila, tak jsem jí řekla, že zřejmě budu muset chodit nakupovat jinam, protože dítě v kočárku nebudu nechávat samotné na ulici bez dozoru. Nakonec to prodavačce začalo být trapné, zřejmě ji došla ta absurdita situace, tak se omluvila a prý, že samozřejmě, že jí to nějak nedošlo. Ale já už jsem raději odešla a nakupovat jsem tam nechodila. Raději autem do hypermarketu. A nebo další případ - Obchodní centrum Letňany, dětský obchod Bambule - tam nám zakázali vjet s dítětem v nákupním vozíku. V té době dítě chodit skoro neumělo, přišlo mi to absurdní. Obchod s hračkami pro děti, ale s dítětem v nákupním vozíku se tam nesmí. A nechat tam vozík plný nákupu jen tak stát u vchodu mi nepřijde jako košer nápad. To samé akvaristika v tom samém obchodním centru, ikdyž tady bych měla pochopení, vozík by mohl akvária rozbít.
Prostě cedule s přeškrtnutým kočárkem, která má symbolizovat zákaz vstupu s kočárkem, tím pádem s dítětem, neznamená nic jiného než zákaz vstupu lidem, které mají malé dítě, které ještě neumí chodit a to mi připadá v dnešní době trochu přitažené za vlasy.
Tam, kde si nepřejí vstup s kočárkem, ať to vyřeší jinak a nabídnou jiné řešení, aby tam mohli všichni. Protože PSŮM A MAMINKÁM A DĚTEM V KOČÁRKU VSTUP ZAKÁZÁN je tak trochu ČESKÁ SODA.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.